1 / 4
IPad air 2
299 €
Цената не е фиксна
11.07.2019 20:12

Прилеп / Прилеп

Марка:

Apple

Големина на екранот:

9" инчи

Se prodava iPad air 2 ,64gb zacuvan so Kozna fotrola bez polnac. Ipadot e Dinesen od stranstvo.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
004523900999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам