Logo

Mercedes C36 AMG

Број на оглас: 2967398 | Објавен на: 24.04.2019, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 36 AMG

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 300 kw / 408 ks

Цена: 4.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C36 AMG
3600 kubika motor, nikogas nemal plin
280 konja fabricki + pojacan uste 30
Full oprema
Skoro smeneto ujle, kaish, novi plocki, novi svekici
Osven nekoi sitnici, kolata e vo super sostojba

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 T

Потврден огласувач