Logo

Citroen Xsara 1.9 TD

Број на оглас: 2967498 | Објавен на: 28.05.2019, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Citroen Xsara 1.9 TD, od 1998 godina, servo volan, klima, elektrika na predni stakla, centralno zaklucuvanje, svetla za magla, itn. Kolata ima karoseriski zabeleski. Moze zamena za traktor so moja doplata. Povekje informacii na 075 851 937

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Djole

Потврден огласувач