Logo

Hitno se prodavaat!!!

Број на оглас: 2968456 | Објавен на: 12.02.2019, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fokus

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Hitno se prodavaat,delovi,novi za zastava fico,ford i jugo,razni novi delovi,po EKSTRA cena,javetese isklucivo na ovoj broj.
070/498-447-ACE!!!!!!

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач