Logo

PENTA TOMOS za camec ekstra

Број на оглас: 2968470 | Објавен на: 12.02.2019, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Tomos penta 4,5 za camec vo top sostojba kako nova malku koristena,
Za cena i detali zvonete na ovoj broj,070/498-447-ACE!!!!

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач