Logo

Nova masina za sienje

Број на оглас: 2968480 | Објавен на: 12.02.2019, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ekstra NOVA masina za sienje,OVERLOK,po EKSTRA CENA,za detali barajte na brojot,070/498-447-Ace!!!!Povelete.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач