Logo

509 motor

Број на оглас: 2970094 | Објавен на: 22.03.2019, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


prodavam 2motora od 509 eden za kultivator eden industriski toj za kultivatorot e remontiran]]] a toj industriskiot e za remont eftini

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ORHAN

Потврден огласувач