Logo

BMW 730d....231ks...mozi Zamena

Број на оглас: 2970212 | Објавен на: 15.01.2019, 09:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 730

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 11.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano cela godina mozi zamena...

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 d

Потврден огласувач