Logo

17 za BMW zamena so moja doplata

Број на оглас: 2970680 | Објавен на: 22.01.2019, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 199 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


17 za bmw e39 ne se krivi ne se vareni so 225/45 sava zimski
Zamena so moja doplata za drugi 17 ili 18
Mozi I samo bandasi 150 evra

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ddddddd

Потврден огласувач