Logo

Прекривач

Број на оглас: 2971281 | Објавен на: 30.07.2018, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Вид на оглас: Се продава


Продавам нов прекривач димензии 130 х 180 со две лица, состав мешавина.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач