Logo

Инокс цефки

Број на оглас: 2971306 | Објавен на: 19.01.2020, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2 цефки од нерѓосувачки челик (инокс), со пресек 50 мм, по 3 м должина (вкупно 6м).

Единечна цена на една цефка е 1500 денари, доколку ги купувате 2те оддеднаш е 2500 денари.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач