1 / 1
Се продава нива во ново лагово
2 МКД
Цената не е фиксна
27.09.2022 21:31

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

продавам нива од 2300м2 во населбата со викендички на патот за Галичани со можност за приклучок на струја и хидросистем .Со чист имотен лист !!!
ЦЕНА по договор контакт 076 579 525

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mladen
Потврден огласувач
076579525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам