1 / 2
mazalica vozdusna vazdusni 12l
6.500 МКД
29.11.2022 08:17

Шуто Оризари / Скопје

Состојба на предмет
Нов

mazalica vozdusna 12l

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

KZUBR MK
SKOPJE
Потврден огласувач
070780212 075257183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам