Logo

FORD FOCUS 3-VRATI 2009 DELOVI

Број на оглас: 2971839 | Објавен на: 10.10.2019, 05:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


1.4-1.6/16V benzin 1.6 TDCI delovi od skolka i motor

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Sreten

Потврден огласувач