1 / 6
Kawasaki 636 2006 cel Vo delovi
500 €
23.02.2023 11:21

Прилеп / Прилеп

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2006

Модел:

Zx6r 636

Километри:

20000

.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
077676133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам