Logo

Lancia Phedra, Peugeot 807, Citroen C8, Fiat Ulysse

Број на оглас: 2972735 | Објавен на: 24.12.2019, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: Phedra

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 94 kw / 128 ks

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo sustina site se istoto vozilo.
Koristi fabricki motor Peugeot 2,2 HDI. Voziloto ispravno mnogu socuvano, sedmosed, chip tuning na 140 ks.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач