Logo

Set Lamela potisna za ford

Број на оглас: 2973246 | Објавен на: 12.02.2019, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2002

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Set Lamela I potisna,za ford fokus,NOVI,
Po ekstra cena,javete se na ovoj broj:
070/498-447-Ace!!!!

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач