Logo

ford fokus 1.8 tdci tddi 1.4 zetec delovi focus

Број на оглас: 2973797 | Објавен на: 15.05.2019, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za ford fikus 99-2004g benzin i dizel

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ford