Logo

Се продава AUDI A3 2.00

Број на оглас: 2974078 | Објавен на: 16.01.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава автомообил ауди А3 2005 година во одлична состојба регистриран до 17.01.2019 на бугарски регистерски таблички

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Бобан Стоилов

Потврден огласувач