Logo

Плац/Нива во Кавадарци-Моклиште

Број на оглас: 2974249 | Објавен на: 10.08.2019, 14:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 2500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац (овоштарник) во Моклиште, близу ваташката брана, со површина од 2500м2.
Цена по договор,
ИНФО НА ТЕЛ. 070/254-887

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  chede

Потврден огласувач