Logo

Gumi 275 35 20

Број на оглас: 2974612 | Објавен на: 16.08.2019, 23:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
4.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 gumi so dimenzija 275 35 20
2 komada altenzo 2015 proizvedeni

077 643 693

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Oglas

Потврден огласувач