Logo

LED Lamba za nokti

Број на оглас: 2974952 | Објавен на: 19.10.2019, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


Se prodava LED lamba za nokti ASN-LED-12 kupena vo Depileve.

http://www.asianail.com/index.php?s=/Goods/view/gid/306

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Stefan

Потврден огласувач