Logo

Ford Fiesta

Број на оглас: 2975878 | Објавен на: 18.02.2019, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Продавам Ford Fiesta нерегистрирана, нема акумулатор, можи цела а можи и на делови, 1.8 diesel.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач