1 / 2
Se prodava 3-soben stan 79m2 CRNICE 2-kat
1 €
04.12.2021 12:51

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

79 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Crnice

Se prodava nov 2-soben stan 79m2
vo Crnice na 2-kat Severo/Istok
Dve spalni dve kupatila sopstven parking
*******************************************
Agencija DOoM-Skopje
tel .070/335-990

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija _ DOM_
Потврден огласувач
0778888773123246077868802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам