Logo

Дрвена куќичка за птици

Број на оглас: 2976888 | Објавен на: 06.08.2018, 18:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 850 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


Уникатен декор за вашиот двор или тераса. Изработена од квалитетно борово дрво.

Димензии: 30x25x25cm

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Сара