Logo

DELOVI ZA PUNTO 1.1 95G.

Број на оглас: 2977040 | Објавен на: 14.07.2019, 16:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi za punto 1.1 95g. info na tel:078 829 540 Stefce

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач