Logo

Chevrolet Captiva 2.0 4x4 mnogu socuvana

Број на оглас: 2977800 | Објавен на: 24.04.2019, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 7.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e extra socuvana so full oprema, proverka kade sakate, redovno servisirano,rebrasti set, zamaec smenet komplet golem servis.Registrirana do 17/03/2020 so Zelen Karton.ZA SEKAKVI PRASANJA JAVETE SE NA OVOJ BROJ >>070678782<<
MOZE I ZAMENA!!!

 Гостивар    Општина: Врапчиште

Прати Е-Маил

 Nedim

Потврден огласувач