Logo

Traktor

Број на оглас: 2979009 | Објавен на: 11.02.2019, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava traktor komplet so plug drljaca i freza so dokumenti novi ubavi gumi motorot e perfekten moze da se vidi vo sekoe vreme cenata ne e fiksna zvonete na ovaj broj 076299069 Zvonko

  Кичево

Прати Е-Маил

  Ivica