Logo

CITROEN C4 PICASSO 2.0 BENZIN 103 KW CH

Број на оглас: 2979294 | Објавен на: 18.07.2019, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4 Picasso

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 2.699 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA
UVEZENO OD CH
204 000 KM
DVA KLUCA SO KOD KARTICA
SERVISNA KNIGA
NE CARINETO-------

BEZ NIKAKVI ZAMENI

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ICE

Потврден огласувач