Logo

Mini Cooper D-08

Број на оглас: 2980554 | Објавен на: 12.01.2019, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Друг модел

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Цена: 6.900 €
419.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mini Cooper D 2008g .
Diesel motor 1.6 cm3 ,109KS so pominati 107000km.
Napraven kompleten servis na 103.000 km.
Registriran do 01.12.2019


 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Saso