Logo

volvo c30 2008god tel 070-216-445(golf,bora,audi)

Број на оглас: 2980602 | Објавен на: 04.01.2019, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: C30

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 55 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo bez nitu edna mana klima ladi novi gumi zacuvano 99%napraven kompleten servis

 Кратово

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач