Logo

Motor skuter Hamashi NOV

Број на оглас: 2981066 | Објавен на: 21.05.2019, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 65.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


1. Motor skuter Hamachi NOV, so samo 70 km pominati, HITNO poradi zaminuvanje vo stranstvo.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Djimi