Logo

audi a3 1.9tdi

Број на оглас: 2981423 | Објавен на: 21.03.2019, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.200 €
4.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e vo ekstra sostojba REGISTRIRANA e cela gidina moze i zamena,
AUDI A3 1.9 TDI 77kw 2004god.

> EKSTRA SOCUVANO <

FULL OPREMA :

- KLIMA
- BORD. KOMPIJUTER
- EL. STAKLA
- C.B , ABS , ESP , AIR. BAG
- ALU. BANDASI i dr.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vojo

Потврден огласувач