Logo

Bmw 525 e39

Број на оглас: 2981714 | Објавен на: 08.07.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €
2.480 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 525TDS, bez zameni. Registrirano so zelen karton do 06.2019, za povekje informacii po telefon.

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Napsterce

Потврден огласувач