1 / 2
se prodava kuka vo cetarot na prilep bageska ograda
По Договор
27.05.2020 16:19

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

bageska ogrqda

kuka vo cetarot na prilep bageska ograda iformaci na telefon 078 586 056 dime 078 586 056 dime

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

valentin
mosa pijade broj 2
Потврден огласувач
075580120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам