Logo

Сталажи за цвеќиња

Број на оглас: 2983603 | Објавен на: 26.08.2018, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продаваВисечка сталажа бела и црна боја 400 ден

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Silvana Kukanovska