Logo

Bmw 320d coupe cabrio

Број на оглас: 2983673 | Објавен на: 16.01.2019, 16:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 14.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 320d 177HP coupe cabrio 2009 god 145.000km.realni, so full oprema.Servisirano.Registrirano do juni
2019 so zelen karton.Glanc novi zimski gumi so 1god. garancija
Dva klucevi
Mozna e zamena samo so realni ceni
Broj za kontakt 072 305 670!!!
Viber 072 305 670!!!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач