Logo

Lada niva 1.6

Број на оглас: 2983751 | Објавен на: 08.04.2019, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1988

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava lada niva 1.6

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач