Logo

Ps3 super slim

Број на оглас: 2983807 | Објавен на: 12.08.2018, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Ps3 vo odlicna sostojba so 2 racki i 5 igri

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Andrej sinadinov