Logo

Детска количка

Број на оглас: 2985373 | Објавен на: 12.02.2019, 00:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Се продава детска количка малку користена во одлична состојба.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач