Logo

Chipolino бебшка количка

Број на оглас: 2987329 | Објавен на: 23.08.2019, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 30 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Се продава Чиполино бебешка количка, исправна. Цена 30 €. Информации на 075308919 Кире

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Kire

Потврден огласувач