Logo

Opel Corsa 1.3 CDTI 2007 god Registrirana 03.2019

Број на оглас: 2987364 | Објавен на: 21.01.2019, 07:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 10 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa D 1,3 diz. registrirana do 03.2019 god. Vo odlicna sostojba (pali vozi) potrosuvacka 4,7 l na 100,So dalinsko zatvaranje,stakla,retrovizori,ABS, ITD.
Cena po dogovor na lice mesto.
informacji na tel: 070270872
NE ODGOVARAM NA Email PORAKI

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 reki

Потврден огласувач