Logo

TABLA od OREV PLOCA ТАБЛА од ОРЕВ

Број на оглас: 2988036 | Објавен на: 12.04.2019, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Вид на оглас: Се продава


prodavam tabla od Orev
2,5 metri so 1,2 metri
Dimenzii 255sm X 120 sm debelina 2,5sm
Pogodna ko za lice od sank ili za oblozuvanje na zid i dr.
Lakirana

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Dimce1

Потврден огласувач