Logo

Ogradica, zacuvana

Број на оглас: 2988885 | Објавен на: 18.05.2019, 23:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Градинки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ogradica, kako na slikata, plava boja.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mende

Потврден огласувач