Logo

Aiptek My Note Premium II - Digital Notepad for handwriting

Број на оглас: 2989153 | Објавен на: 15.06.2019, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Користен само неколку пати, се продава комплет со сите додатоци. Паметен придружник за бизнис и за учење
Содржи две функции за ракопис - дигитален тефтер и таблет за графика
Ги запишува вашите белешки на хартија и во дигитална форма без компјутер
Лесно се зачувуваат белешките во Word, Text, BMP, JPEG, PDF и HTML формат
Вклучува софтвер за уредување, препознавање знаци и споделување преку е-пошта

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач