Logo

Стан во Охрид, наместен и реновиран

Број на оглас: 2989559 | Објавен на: 06.08.2019, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 46 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2005

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Карпош Војвода бб ламела А

Цена: 40.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот се наоѓа на ул. Карпош Војвода, кај гинекологија Јасна, на 5ти кат од вкупно 6. Зградата има лифт и сопствен паркинг. Станот е реновиран во јули 2018 година со нови пвц прозорци и врати, лакиран паркет, комплетно наместен, со нови ролетни, блендирана влезна врата и клима. Има една тераса, кујна со трепезарија и дневен престој, една спална соба и купатило. Користен е само во текот на летниот период за одмор на сопствениците.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  J. M.