Logo

Relaksatori i hranilki LORELI

Број на оглас: 2990098 | Објавен на: 01.05.2019, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


Novi voopsto ne koristeni
Poveke nivoa na podesuvanje
Sluzi i kako stolce za hranenje
Uvezeni od stranstvo extra cena za dvata

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 NIKOLA

Потврден огласувач