Logo

Daewoo Matiz

Број на оглас: 2990115 | Објавен на: 08.04.2019, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Matiz

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 38 kw / 52 ks

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke informacii na tel 078 375 050

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач