Logo

Se prodava boljer Koncar 80 litra

Број на оглас: 2990358 | Објавен на: 06.08.2019, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava boljer Koncar 80 litra i Leov 80 litra 2 godini koristeni samo za podetalni informacii dzvonite na 076403322 .... 076403322....

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Sase

Потврден огласувач