1 / 9
velosiped
2.000 МКД
07.12.2022 10:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

na golemo i malo od 2 gdini do 10
!!!Za info i naracki samo na Viber ili WhatsApp !!!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Bijamin
bijamin@hotmail.com
Потврден огласувач
075478836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам